Шкіль Андрій Васильович

Party: Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Deputy of VR VI

Faction: "Блок Юлії Тимошенко - "Батьківщина"

Nominated by: Блок Юлії Тимошенко

Election 2012

Electoral list: Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Ticket number: 87

Причетність до корупційних дій

Згідно з повідомленням "Української правди", Шкіль Андрій Васильович за перший квартал 2011 року перевищив передбачений кошторисом ВР квартальний ліміт на авіаперельоти. З передбачених 6 702 грн., Шкіль Андрій Васильович витратив 20 670 грн.

Зазначена інформація не є підтвердженням вини народного депутата України Шкіля Андрія Васильовича у вчиненні правопорушень, однак дає вагомі підстави припустити та зробити оцінку про високу вірогідність його причетності до корупційних дій, зокрема зловживання службовим становищем.

З огляду на це, відповідно до методології оцінювання доброчесності канидадатів у депутати Руху ЧЕСНО, народний депутат України Шкіль Андрій Васильович, на думку Руху ЧЕСНО, не відповідає Критерію.

Неособисте голосування в парламенті

У період здійснення депутатських повноважень у Верховній Раді України VI скликання народний депутат України Шкіль Андрій Васильович неодноразово порушував принцип особистого голосування на засіданнях Верховної Ради України. Зокрема, згідно з даними письмової реєстрації народних депутатів України, він був відсутній на вечірньому пленарному засіданні парламенту 22.03.2012 р. та ранковому пленарному засіданні парламенту 10.04.2012 р., однак його картка для голосування використовувалась під час голосувань на цих засіданнях. Згідно з методологією оцінювання доброчесності кандидатів у народні депутати невідповідністю депутата Критерію вважається навіть одноразове порушення ним принципу особистого голосування. Таким чином, Шкіль Андрій Васильович, на думку Руху ЧЕСНО, не відповідає Критерію.

Відсутність на засіданнях парламенту та комітетів

Протягом 2011 року було проведено 82 ранкові та вечірні пленарні засідання парламенту, щодо яких на офіційному веб-сайті Верховної Ради України наявні дані письмової реєстрації народних депутатів. Згідно з цими даними, народний депутат України Шкіль Андрій Васильович був присутній на 51 ранковому та вечірньому пленарному засіданні парламенту, тобто на 62% пленарних засідань Верховної Ради України, проведених у 2011 році.

Протягом 2011 року народний депутат Шкіль Андрій Васильович  був членом Комітету у закордонних справах. Згідно з даними протоколів засідань цього Комітету, упродовж 2011 року було проведено 24 засідання Комітету. Шкіль Андрій Васильович був присутній на 13 засіданнях Комітету, тобто на 54% всіх засідань Комітету, проведених у 2011 році.

За методологією оцінювання доброчесності кандидатів у депутати невідповідністю Критерію вважається присутність протягом 2011 року на менш як 75% пленарних засідань парламенту чи на менш як 75% засідань комітету, членом якого був народний депутат України. Таким чином, на думку Руху ЧЕСНО, Шкіль Андрій Васильович не відповідає Критерію.

Thin page is not campaigning

Conclusions regarding criteria fitness the CHESNO Movement is estimation.

More about the legal principles of the CHESNO Movement here: http://chesno.org/legal/