15.08.2012/13:08
Медіа-клуб "ЧЕСНО про вибори" з В’ячеславом Брюховецьким: Революційний потенціал студентських протестів в Україні. АНОНС

20 серпня з 11:00 до 12:00 почесний президент Національного університету "Києво-Могилянська академія", учасник Ініціативної групи "Першого грудня" В’ячеслав Брюховецький розповість про те, чи виконала Києво-Могилянська академія функцію каталізатора соціальних перетворень в країні та чи посильна така місія для якогось вищого навчального закладу в нашій державі.

Окрім іншого, учасники та глядачі медіа-клубу отримають відповіді на питання: Чи настане травень 1968 у жовтні 2012? Чому українська вища школа неконкурентоздатна? Як студенти можуть протистояти політичним маніпуляціям та зловживанням з боку керівництва вишів?

Модерувати зустріч буде доктор філософських наук та президент Фонду якісної політики Михайло Мінаков.

Медіа-клуб відбудеться за адресою: вул. О.Гончара, 36 А, 2 поверх, офіс ГО «Центр UA» (мапа).

Онлайн-трансляцію медіа-клубу можна подивитися на сайті ЧЕСНО та сторінках медіа-партнерів клубу: BeTVУкраїнська правда, КорреспондеТ.net  та ПЛАТФОРМА.

Також слідкуйте за подією в Twitter - хештег #chesno

Запрошуємо журналістів до клубної бесіди!

Просимо повідомити про свою присутність за телефонами: (067) 441-51-30, press@adamant.net - Олена Бондаренко або (067-243-63-55), osushytska@internews.ua - Ольга Сушицька.