04.06.2013/12:06
Ім’ям руху ЧЕСНО прикриваються фальсифікатори виборів
Ім’ям руху ЧЕСНО прикриваються фальсифікатори виборів

Колишнього активіста ЧЕСНО підозрюють у фальсифікаціях на виборах мера Алчевська.

Колишнього активіста ЧЕСНО підозрюють у фальсифікаціях на виборах мера Алчевська.

За повідомленнями прес-служби партії «УДАР», під час виборів мера Алчевська  2 червня відбулися численні порушення процедури голосування, в тому числі, скупка голосів на користь кандидата від Партії Регіонів. Як повідомляє «УДАР» , одним з провокаторів, що були причетні до фальсифікацій на виборчій дільниці  №01007, був Всеволод Філімоненко, який у 2012 році був учасником луганської платформи ЧЕСНО.

Звертаємо увагу громадськості та політичних сил на те, що Всеволода Філімоненка було виключено з руху ЧЕСНО ще  до парламентських виборів у жовтні 2012 року за дії, що були несумісні з принципами Руху (підозра у вимаганні коштів у довіреної особи кандидата в депутати).

Наразі Філімоненко не має жодного відношення до Руху ЧЕСНО та діє виключно за власною ініціативою. Регіональна платформа руху у Луганську, як і решта представництв у  регіонах, була розпущена за ініціативою самих активістів у грудні 2012 року. Наразі рух ЧЕСНО не має у Луганську постійного осередка. Також Рух ЧЕСНО не здійснював перевірку кандидатів у мери Алчевська, його учасники не займаються спостереженнями на виборах.