02.07.2013/12:07
Акція ЧЕСНО «Депутати, Рада — не консерваторія!»

Протягом останнього пленарного тижня учасники руху ЧЕСНО нагадають депутатам про Конституційну вимогу голосувати особисто та надішлють персонально кожному з 10 найбільших «кнопкодавів»  поштові листівки-запрошення голосувати особисто та не забувати про те, що Верховна Рада – не консерваторія. 

Також активісти роздаватимуть листівки виборцям у Києві, аби ті надіслали їх депутатам-кнопкодавам з вимогою припинити неперсональне голосування у парламенті.

Акція розпочнеться 3 липня о 9:00 біля будівлі Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5) та продовжиться ходою повз Європейську площу до Головного Поштамту, де учасники ЧЕСНО надішлють «кнопкодавам» листівки, підписані виборцями.

Нагадаємо, у травні рух ЧЕСНО  закликав Президента України та голів парламентських фракцій скористатися правом законодавчої ініціативи та вжити необхідні заходи, аби унеможливити «кнопкодавство» у парламенті.

Від початку роботи Верховної Ради VII скликання Рух ЧЕСНО зафіксував щонайменше 83 народних депутата, які порушили вимоги Конституції України (ст.84) та Регламенту Верховної Ради України щодо особистого голосування, віддавши свої картки або проголосувавши замість колег. Серед них - 72 «регіонала», 7 комуністів та 4 представника ВО «Батьківщина».

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до інформаційної команди ЧЕСНО: info.chesno@gmail.com, (067) 232-69-23.