05.07.2013/13:07
Народні депутати пішли на канікули
Народні депутати пішли на канікули

Спікер Верховної Ради Володимир Рибак закрив другу сесію Верховної Ради 7-го скликання. Депутати підуть на канікули до 3 вересня. Утім, не виключено проведення й позачергової сесії парламенту.

Про завершення другої сесії спікер оголосив із трибуни парламенту.

Після цього Рибак запросив глав парламентських фракцій до себе у кабінет для консультацій.

При цьому у п’ятницю депутати не розглянули жодного законопроекту. Відбулися лише година запитань до уряду та оголошення більше 300 депутатських запитів.

Утім, Володимир Рибак не виключив проведення позачергової сесії парламенту, але вважає, що поки на ній немає чого розглядати.

Про це він заявив на брифінгу у кулуарах парламенту.

"На сьогоднішній день закони, які були підготовлені урядом, підготовлені комітетом вони всі розглянуті, якби вони були, то ми б учора і сьогодні завершили цю роботу", - запевнив він.

"Будуть готові, буде необхідність – буде чергова сесія. Нема питань, я її сприймаю, я її підпишу і ми можемо провести, але я думаю, що і у вересні ще у нас є можливість", - уточнив спікер.

"Нам важливі два закони, які треба приймати у вересні, максимум на початку жовтня, це закони про прокуратуру і виборний закон", - уточнив Рибак.

"Працюють сьогодні, будемо дивитися, коли вони будуть готові, коли вони зайдуть у Верховну Раду, і ми їх розглянемо і не буде питань", - підсумував він.

Як відомо, опозиція ініціює проведення позачергової сесії парламенту для розгляду євроінтеграційних законопроектів.

Українська правда