09.07.2013/15:07
Визначено депутатів, які звітуватимуть про роботу фракцій
Визначено депутатів, які звітуватимуть про роботу фракцій

Парламентські фракції визначилися з іменами делегатів, які публічно звітуватимуть про роботу фракцій протягом другої сесії ВРУ.

Зокрема, у своїх презентаціях парламентарі висвітлять такі теми ЧЕСНО, як: персональне голосування, відвідування сесій та засідань комітетів; законотворчість депутатів; фінансова прозорість політичної сили, оприлюднення депутатами декларацій про доходи, списків помічників, інформації про роботу приймалень; підготовка звітів за витрачання бюджетних коштів, передбачені на здійснення депутатської діяльності, тощо. Окремо представники фракцій прозвітують про власні законодавчі ініціативи, направлені на прискорення підписання Україною угоди про Асоціацію з Європейським Союзом та боротьбу з корупцією, а також дадуть оцінку стану виконання політичною силою передвиборчих обіцянок.

Результати роботи фракцій  перед громадськістю презентуватимуть: 
 
- Володимир Сальдо, Партія регіонів,
- Андрій Шевченко, ВО «Батьківщина»,
- Павло Розенко, ПП «УДАР Віталія Кличка»,
- Оксана Калетник, КПУ,
- народний депутат від  ВО «Свобода» (участь підтверджується). 
 
Крім того, учасники руху ЧЕСНО запропоновували усім чинним народним депутатам підготувати персональні звіти про результати діяльності протягом другої сесії парламенту. Усі отримані звіти парламентарів буде розповсюджено серед учасників заходу. 
 
Нагадаємо, закриття політичного сезону відбудеться 11 липня з 11:00 до 13:00 у великій конференц-залі БЦ «Парус» (вул. Мечнікова, 2, вхід зі сторони бул. Л.Українки). Реєстрація учасників розпочнеться о 10:30.

Медіа-партнери заходу: UKRLIFE.TV, Українська Правда, Кореспондент.net, LB.ua, ОстроВ, Центр журналістських розслідувань та портал CitizenJournal.