10.07.2013/11:07
"Ударівець" Каплін пропонує скасувати спецномери на авто

Депутат від "Удару" Сергій Каплін пропонує заборонити закріплення та використання спеціальних номерних знаків на транспортних засобах. Відповідний проект закону "Про внесення зміни до статті 34 закону "Про дорожній рух" зареєстрований у Верховній Раді, повідомляє прес-служба політсили.

Каплін нагадав, що ще з 2007 року указом президента було скасовано спеціальні номерні знаки для службових транспортних засобів.

"Однак, на сьогоднішній день має місце колізія у правовому регулюванні суспільних відносин у сфері реєстрації та обліку транспортних засобів на рівні підзаконних актів, внаслідок якої окремими посадовими особами використовуються спеціальні номерні знаки на власних автомобілях", - зазначив депутат.

"Привілеї у вигляді встановлення спеціальних номерних знаків ставлять у нерівне становище учасників дорожнього руху та є абсолютно недоцільними", - переконаний він.

Сергій Каплін пропонує встановити, що в разі ухвалення даного закону, в місячний термін МВС має забезпечити вилучення спеціальних номерних знаків.

Нагадаємо, раніше УП та Рух ЧЕСНО публікували базу даних спецномерів, які видані чиниим та колишнім народним депутатам Верховної Ради.

"Українська правда"