Фінансування руху ЧЕСНО

Прозорість — один з найважливіших принципів руху ЧЕСНО. Ми зобов’язалися і відкрили громадськості обсяги фінансування кампанії Фільтруй Раду!, та пройшли незалежний фінансовий аудит*.

Висновки  аудиторів підтвердили цільове використання донорського фінансування, отриманого ініціаторами ЧЕСНО згідно грантових угод, а саму кампанію міжнародні експерти у сфері боротьби з політичною корупцією назвали «успішною та впливовою». 

 
 *Експертну оцінку доброчесності кампанії у період з 1 жовтня 2011 року по 30 жовтня 2012 року  здійснювали спеціалісти аудиторсько-консалтингової групи «Компас» (Україна) та  фахівці Європейського дослідницького центру з питань протидії корупції та державного будівництва (ERCAS, Німеччина). 

З детальними результатами аудита можна ознайомитися за посиланнями:

Висновки фінансового аудиту Аудиторсько-консалтингової групи  «Компас» щодо цільового використання фінансових ресурсів, отриманих для втілення кампанії «Фільтруй Раду!» за період з 01.10.2011 по 31.10.2012 року.

 Ресурси (не лише грошові), необхідні для реалізації завдань руху ЧЕСНО, залучалися центральною і регіональними коордрадами у вигляді благодійної допомоги громадян та міжнародних фондів, а також  підтримки бізнес-спільноти. 

Ми щиро вдячні нашим партнерам, прихильникам та активістам за добровільну допомогу у розбудові ЧЕСНО! Щодня учасники руху  вкладали власний час та професійні знання у розробку планів дій Руху та посилення нашого впливу український політикум. Також чеснівці неодноразово з власних коштів сплачували аренду приміщень та устаткування для проведення публічних подій, особисто розраховувалися за пересування, харчування та проживання учасників руху під час всеукраїнських турів.

У цьому розділі ми намагалися регулярно звітувати про кожен грошовий внесок чи допомогу, що отримав рух ЧЕСНО. Водночас ми зберігаємо анонімність тих, хто з якихось причин не хоче відкривати своє ім’я. Наперед просимо вибачення у громадян, чию допомогу ми могли не врахувати. Якщо раптом таке сталося, будь ласка, повідомте нам на адресу  info.chesno@gmail.com.

 

Ми цінуємо кожний, навіть найменший, внесок до нашої спільної справи!

 Реалізація кампанії

Загальна сума донорської фінансової допомоги, яку отримали організації-ініціатори ЧЕСНО, складає близька $ 1 000 000.  

З них більше $ 14 000 надійшло на благодійний рахунок руху від громадян. 

Окремі напрямки роботи в рамках кампанія «Фільтруй Раду!» очолювали ініціатори руху:

Зокрема, з ключовими активностями, що були реалізовані протягом 2012 року в рамках кампанії "Фільтруй Раду!", можна ознайомитися в документі (PDF).