Кириленко В'ячеслав Анатолійович

Партія: Не входить до складу жодної партії

Депутат Верховної Ради VI скликання

Фракція: НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА

Ким висунутий: НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА

Вибори 2012

Виборчий список: Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Номер у списку: 6

Неособисте голосування в парламенті

У період здійснення депутатських повноважень у Верховній Раді України VI скликання народний депутат України Кириленко В'ячеслав Анатолійович неодноразово порушував принцип особистого голосування на засіданнях Верховної Ради України. Зокрема, згідно з даними письмової реєстрації народних депутатів України, він був відсутній на вечірньому пленарному засіданні парламенту 21 квітня 2011 року та ранковому пленарному засіданні парламенту 11 січня 2012 року, однак його картка для голосування використовувалась під час голосувань на цих засіданнях. Згідно з методологією оцінювання доброчесності кандидатів у народні депутати, невідповідністю депутата Критерію вважається навіть одноразове порушення ним принципу особистого голосування. Таким чином, Кириленко В'ячеслав Анатолійович, на думку Руху ЧЕСНО, не відповідає Критерію.

Відсутність на засіданнях парламенту та комітетів

Протягом 2011 року було проведено 82 ранкові та вечірні пленарні засідання парламенту, щодо яких на офіційному веб-сайті Верховної Ради України наявні дані письмової реєстрації народних депутатів. Згідно з цими даними, народний депутат України Кириленко В'ячеслав Анатолійович був присутній на 69 ранкових та вечірніх пленарних засіданнях парламенту, тобто на 84% пленарних засідань Верховної Ради України, проведених у 2011 році.

Протягом 2011 року народний депутат Кириленко В'ячеслав Анатолійович був членом Комітету з питань культури і духовності. Згідно з даними протоколів засідань цього Комітету, упродовж 2011 року було проведено 25 засідань Комітету. Кириленко В'ячеслав Анатолійович був присутній на 11 засіданнях Комітету, тобто на 44% всіх засідань Комітету, проведених у 2011 році.

За методологією оцінювання доброчесності кандидатів у депутати, невідповідністю Критерію вважається присутність протягом 2011 року на менш як 75% пленарних засідань парламенту чи на менш як 75% засідань комітету, членом якого був народний депутат України. Таким чином, на думку Руху ЧЕСНО, Кириленко В'ячеслав Анатолійович не відповідає Критерію.

Цей інформаційний матеріал не є передвиборною агітацією у значенні положень ст. 68 ЗУ «Про вибори народних депутатів України». Діяльність Руху ЧЕСНО спрямована на забезпечення виборцям можливості доступу до різнобічної та неупередженої інформації, потрібної для здійснення усвідомленого, поінформованого вибору (ст. 63 ЗУ “Про вибори народних депутатів України”).

Висновки щодо відповідності чи невідповідності критеріям є оцінкою Руху ЧЕСНО.

Детальніше про юридичні засади Руху ЧЕСНО дивіться http://chesno.org/legal/