Бандуров Володимир Володимирович

Партія: Партія регіонів

Вибори 2012

Округ: 79, Запорізька область

Ким висунутий: Партія регіонів

Причетність до корупційних дій

За інформацією на офіційному сайті Бандурова Володимира Володимировича, у місті Василівка та Дніпрорудне, які належать до 79 виборчого округу, по якому балотується Бандуров Володимир Володимирович, "за його підтримки" замінили декілька водопроводів на суму більше двох мільйонів гривень, відремонтували дахи двох дитячих садків, а також близько 110 тисяч гривень закладено в бюджеті на освітлення вулиць Каховської та Миру. У чому саме виявлялась "підтримка" заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Бандурова Володимира Володимировича під час ремонту об'єктів інфраструктури міста за бюджетні кошти, на його сайті не повідомляється.

 

Також Бандуров Володимир Володимирович вручив три велосипеди листоношам. А з 1 липня 2012 року 2857 дворів за підтримки Бандурова Володимира Володимировича стали отримувати газету "Сила слова" та 301 екземпляр партійної газети Партії регіонів "Регіон експрес". Також, як повідомляють ЗМІ, Бандуров Володимир Володимирович безкоштовно роздає окуляри з надписом на футлярі "Благодійний фонд Бандурова".

Як повідомляє ГО "Опора", у м. Василівці громадська приймальня кандидата у народні депутати від ПР Володимира Бандурова розташована в одній будівлі з відділом освіти Василівської райдержадміністрації та відділом житлових субсидій виконавчого комітету Василівської міськради. В приміщенні Василівської міської ради розповсюджується агітаційна продукція кандидата. Як повідомляє ГО "Опора", Бандуров Володимир Володимирович роздавав на 1 вересня першокласникам подарункові набори зі своїм ім'ям.

Як повідомляє офіційний сайт Бандурова Володимира Володимировича: кандидат сприяв у придбанні нового медичного обладнання для Василівської центральної районної лікарні (лінк); у жовтні 2012 року "за сприяння" кандидата у м. Дніпрорудне Запорізької області знижено тарифи на 8% для населення на тепло (лінк). Начебто "за сприяння" кандидата у м. Енергодар Запорізької області на початку жовтня відремонтовано 5 жилих будинків, і має бути відремонтовано ще 14. Сайт кандидата наголошує, що міська влада пішла на цей крок тільки після зустрічі з Бандуровим Володимиром Володимировичем (лінк).

Як повідомляє офіційний сайт Бандурова Володимира Володимировича, дошкільна установа «Веселка» в селі Дніпровка Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області з напівзруйнованого стану було відновлено завдяки втручанню Володимира Бандурова. Також  кандидат "сприяв" тому, щоб на свято Покрови у м. Василівка Запорізької області були привезені дзвони для дзвінниці храму Петра і Павла (лінк).

Хоча наведена інформація не є підтвердженням вини кандидата в народні депутати Бандурова Володимира Володимировича у вчиненні правопорушень, але вона дає вагомі підстави припустити та зробити оцінку про високу вірогідність його причетності до непрямого підкупу виборців та використанню адміністративного ресурсу. Такі дії вважаються невідповідністю критерію Руху ЧЕСНО, навіть якщо вчиняються до початку виборчої кампанії та з використанням благодійних фондів, пов’язаних з кандидатом.

Таким чином, згідно з методологією Руху ЧЕСНО для оцінювання доброчесності кандидатів, кандидат в народні депутати Бандуров Володимир Володимирович, на думку Руху ЧЕСНО, не відповідає Критерію.

Цей інформаційний матеріал не є передвиборною агітацією у значенні положень ст. 68 ЗУ «Про вибори народних депутатів України». Діяльність Руху ЧЕСНО спрямована на забезпечення виборцям можливості доступу до різнобічної та неупередженої інформації, потрібної для здійснення усвідомленого, поінформованого вибору (ст. 63 ЗУ “Про вибори народних депутатів України”).

Висновки щодо відповідності чи невідповідності критеріям є оцінкою Руху ЧЕСНО.

Детальніше про юридичні засади Руху ЧЕСНО дивіться http://chesno.org/legal/