Київ

Барбелюк Світлана

Барбелюк Світлана

Виконавчий директор Фонду Демократичні Ініціативи ім.І.Кучеріва.
Бекешкіна Ірина

Бекешкіна Ірина

Директор Фонд Демократичні Ініціативи ім.І.Кучеріва.
Бондаренко Олена

Бондаренко Олена

Член ГО "Фундація Суспільність".
Головенко Роман

Головенко Роман

Юрист "Інституту масової інформації".
Заліщук Світлана

Заліщук Світлана

Координатор програм в громадській організації "Центр UA".
Квурт Костянтин

Квурт Костянтин

Голова правління ГО "Інтерньюз-Україна".

Кляшторний Олексій

Кляшторний Олексій

Голова центрального координаційного комітету всеукраїнської профспілки "Народна Солідарність".
Пантюк Сергій

Пантюк Сергій

Поет, письменник, учасник Холодноярської ініціативи.

Петрів Тарас

Петрів Тарас

Президент ГО "Фундація Суспільність".
Рибачук Олег

Рибачук Олег

Голова правління громадської організації "Центр UA".
Розкладай Ігор

Розкладай Ігор

Юрист "Інституту медіа права".

Семідідько Андрій

Семідідько Андрій

Директор "Антирейдерського союзу України".
Сюмар Вікторія

Сюмар Вікторія

Директор "Інституту масової інформації".
Таран Віктор

Таран Віктор

Директор "Центру політичних студій та аналітики".

Шевченко Тарас

Шевченко Тарас

Директор "Інституту медіа права".

Полтава

Янкевич   Євген

Янкевич Євген

координатор

Представник Комітету Виборців України у Полтавській області.

Бублик  Юрій

Бублик Юрій

Сільський голова с.Ковалівка.
Жуковська Ольга

Жуковська Ольга

Заступник голови обласної організації молодіжний союз "Наша Україна".
Кіянчук  Ігор

Кіянчук Ігор

Пустовгар  Олег

Пустовгар Олег

Голова обласної організації ПП «За Україну!», член правління обласного товариства «Просвіта».

Чабановський  Роман

Чабановський Роман

Голова громадської організації "Сокіл".
Штефан  Вадим

Штефан Вадим

Керівник проектів обласного осередку “Аналітичного центру “Бюро економічних та соціальних досліджень”".

 

Житомир

Галліна Людмила

Галліна Людмила

координатор

Секретар громадського руху "Спільна справа".

Піньковський Володимир

Піньковський Володимир

координатор

Керівник Міжнародної громадської організації «Товариство німців України - "Відергебурт"».

Годовська Тетяна

Годовська Тетяна

Керівник громадської організації "Центр сучасних інновацій".
Махорін Геннадій

Махорін Геннадій

Доцент кафедри філософії, політології та історії в Житомирському національному агроекологічному університету.
Піньковський  Юрій

Піньковський Юрій

віце-президент ЖОА "Українська ініціатива".
Ярмолынський 	 Олег

Ярмолынський Олег

Громадянин.

Суми

Товстуха  Анна

Товстуха Анна

координатор

Голова СОМГО «Студентське братство Сумщини».

Бобиренко Віктор

Бобиренко Віктор

Регіональний представник «Український незалежний центр політичних досліджень».
Бортнік Іван

Бортнік Іван

Член правління СОМГО «Спілка української молоді».
Ішуткін  Віктор

Ішуткін Віктор

Член правління СОГО «Батьківський комітет», працює в правовій комісії громадської ради при Сумські ОДА.
Кирій  Леся

Кирій Леся

Голова СОМГО «Ґендерна агенція консультації та інформації».
Очкалов Олег

Очкалов Олег

Виконавчий директор «Бюро аналізу політики».

Поліщук  Неля

Поліщук Неля

Керівник громадської приймальні в Центрі «Юридичний супровід громадських ініціатив».

Попатенко  Марина

Попатенко Марина

Член правління СМГО «Молодіжна педагогічна спілка».
Рибалко  Андрій

Рибалко Андрій

Голова СОО ВГО «Молодий Народний Рух».
Чернотицький Микола

Чернотицький Микола

Голова СОГО «Фрідом медіа».

Луганськ

Алпатов  Леонід

Алпатов Леонід

Громадська організація «Європейський Луганськ».

Добродєєв Валерій

Добродєєв Валерій

Експерт з правничих питань в Луганській правозахисній групі.

Дубина Григорій

Дубина Григорій

Громадський актив Луганскька "Справедливість".

Жеведь Іван

Жеведь Іван

Студент, представник луганського осередку молодіжної громадської організації «ФЕРУМ».

Кисельов  Юрій

Кисельов Юрій

Член луганської обласної організації Міжнародної організації «Об’єднання Українських Націоналістів (державників)».
Козлов Віктор

Козлов Віктор

Редактор газети «Козацька варта», ГО «СКУ».

Кравченко Валентин

Кравченко Валентин

Верховний атаман в Козацькому Блоці "Луга-Кий", представляє Верховну Раду Козацтва України.

Лазарєв Юрій

Лазарєв Юрій

З 1998 року член ОУН та "Просвіти".
Магрицька Ірина

Магрицька Ірина

Голова Асоціації дослідників голодоморів в Україні.

Марченко Дмитро

Марченко Дмитро

Голова громадської організації ГРОМ.

Ніконоров Олександр

Ніконоров Олександр

Координатор Луганського осередку громадської ініціативи «Оновлення країни».

Семистяга Володимир

Семистяга Володимир

Голова правління всеукраїнського товариства "Просвіта".

Чапаєва Катерина

Чапаєва Катерина

Студентка, член ВМГО "Молода Просвіта".

Кіровоград

Лебідь Валерій

Лебідь Валерій

координатор

Представник громадського руху «Не будь байдужим».
Лук'янцева Любов

Лук'янцева Любов

координатор

Президент Кіровоградської асоціації "Громадські ініціативи"

Макієнко Олександр

Макієнко Олександр

координатор

«Центр соціального партнерства».
Багірян Еміль

Багірян Еміль

Голова ради в Кіровоградській обласній організації інвалідів "Геронтісса".

Запорожан Сергій

Запорожан Сергій

Координатор у громадсько-політичному об'єднанні "Перевесло".
Небесний Андрій

Небесний Андрій

Голова правління в КОБФЧ "Соломон".

Севастополь

Комелов Іван

Комелов Іван

координатор

Голова комітету з інновацій та інвестицій Громадської ради при СМДА.
Засоба Анатолій

Засоба Анатолій

Лідер Студактиву Севастополя.

Миколаїв

Гардус Максим

Гардус Максим

координатор

Представник Комітету Виборців України в Миколаєві.

Бондар Олександр

Бондар Олександр

Голова молодіжної громадської організації "Єдиний центр", член "Фонду розвитку громадянського суспільства".

Головченко В'ячеслав

Головченко В'ячеслав

Голова піклувальної ради Коледжу преси та ТБ.

Дадеу Микола

Дадеу Микола

Керівник інтернет-газети "Громада-Миколаїв".

Дадеу Оксана

Дадеу Оксана

Помічник керівника інтернет-газети "Громада Миколаїв".
Золотухін Михайло

Золотухін Михайло

Голова правління ММГО "Фонд розвитку міста Миколаєва"

Кабашна  Олена

Кабашна Олена

Голова обласної незалежної асоціації "ДАНА", голова приймальні УГСПЛ у Миколаєві.
Матейчук Євгенія

Матейчук Євгенія

Голова обласного осередку ПП "Демократичний альянс".
Перната Катерина

Перната Катерина

"Демократичний альянс".

Плішко Денис

Плішко Денис

Голова правління ЖБК "Комунар 7".

Сенченко Андрій

Сенченко Андрій

Керівник громадської організації "Центр Аналітичних Досліджень".

Дніпропетровськ

Амельченко 	 Артем

Амельченко Артем

Голова МГО "Молодь вперед".
Бацько	 Ігор

Бацько Ігор

Боровинський	 Віктор

Боровинський Віктор

Голова громадської організації "Самозахист підприємців".
Гарагуц	 Олена

Гарагуц Олена

Головний редактор газети "Лица".
Говорун Владислав

Говорун Владислав

Ієрей в духовній семінарії.

Головаха	 Павло

Головаха Павло

Керівник "Руху за енергозбереження в Придніпров'ї".
Гуржий Сергій

Гуржий Сергій

Член ГО Бізнес центр "Новий початок".

Дем	 Юлія

Дем Юлія

Голова обласного осередку "Молодь демократичного альянсу".

Довгась	 Сергій

Довгась Сергій

Cоціолог.
Дремлюга	 Іван

Дремлюга Іван

Координатор ДОГО "ГРАД".
Жих Віктор

Жих Віктор

Регіональний координатор ВГО "Малого та середьного бізнесу "Фортеця"".
Іванченко Сергій

Іванченко Сергій

Козацький благодійний фонд ім. Івана Сірка (Бунчужний).
Ключко	 Едуард

Ключко Едуард

Регіональний координатор Громадянської Асамблеї України.

Красовська	 Зоя

Красовська Зоя

Журналіст, прес-секретар ДОГО "ГРАД".

Кубряк Сергій

Кубряк Сергій

Громадський рух "Пчелка".
Кучеренко Галина

Кучеренко Галина

Голова дніпропетровської обласної громадської організації "Народний контроль".

Маркевич Іван

Маркевич Іван

ДОО "Українська студенська спілка".

Мироненко	 Олег

Мироненко Олег

Координатор громадської організації "PR Простір".
Мирончук Віталій

Мирончук Віталій

Заступник Голови організації "Самозахист підприємців".
Мороз	 Людмила

Мороз Людмила

ДОО ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу».
Романенко	 Віктор

Романенко Віктор

Координатор руху "Спільна справа".
Рудик Тетяна

Рудик Тетяна

Координатор ЦПСА в Дніпропетровській області.

Сухов Василь

Сухов Василь

Координатор Форуму порятунку Дніпропетровська.

Ткацевич Дар'я

Ткацевич Дар'я

Голова секретаріату ДОО ВМГО "Демократичний Альянс".

Туяков Андрій

Туяков Андрій

Голова незалежної Профспілки «Страйковий комітет».
Хобот Павло

Хобот Павло

Член ДОО "Інститут соціальних досліджень".
Хуторна Тетяна

Хуторна Тетяна

Голова ДОО Всеукраїнського жіночого товариства ім. О. Теліги.

Чайченко Юрій

Чайченко Юрій

Голова «Української асоціації власників зброї» у Дніпропетровській області.

Шамаханов Костянтин

Шамаханов Костянтин

Голова Дніпропетровської обласної організації «Молода Україна ХХІ».

Шульга  Світлана

Шульга Світлана

Представник ДОСГО Асоціація «ХІД».

Черкаси

Обідзінський Назар

Обідзінський Назар

координатор

Засновник і голова громадської організації "ВОЛЯ ХХІ".
Волошин Анатолій

Волошин Анатолій

Директор ТОВ «Волошка».
Громовський Юрій

Громовський Юрій

Голова черкаської облорганізації Народного Руху України.
Дзюбан Інна

Дзюбан Інна

Заступник голови черкаського Товариства сприяння міському самоврядуванню.
Зелененко Леонід

Зелененко Леонід

Голова черкаської молодіжної громадської організації Клуб "Сяючий шлях".
Калько Оксана

Калько Оксана

Гоова РГЖО "Нові Українки".
Коник Петро

Коник Петро

Обласний осередок Всеукраїнського об'єднання ветеранів.
Пасічник Сергій

Пасічник Сергій

Заступник голови обласного осередку "Комітету Виборців України".
Писарева  Наталія

Писарева Наталія

Голова обласного осередку громадської організації "Українська Народна молодь".
Сас Юрій

Сас Юрій

Член дослідницько-аналітичного центру "Енігма".
Сичов Ігор

Сичов Ігор

Член всеукраїнського товариства "Просвіта".
Спотикайло Дмитро

Спотикайло Дмитро

Черкаське обласне товариство соборного козацтва України "Січ".
Черноморченко  Анатолій

Черноморченко Анатолій

Заступник голови громадської організації «Україна майбутнього».

Сімферополь

Андрій Мастикін

Андрій Мастикін

координатор

Заступник голови правління Кримського відділення Комітету Виборців України.

Бекташ Айдер

Бекташ Айдер

Спілка молодих держслужбовців України.

Джемалетдинов Недім

Джемалетдинов Недім

Кримсько-татарський молодіжний центр.
Єрещенко Світлана

Єрещенко Світлана

Член Кримського незалежного центру політичних досліджень та журналістів.

Іванов Анатолій

Іванов Анатолій

Представник Всеукраїнського об'єднання ветеранів.
Смолянінов Петро

Смолянінов Петро

Член Української громади Криму.
Целіщева Олександра

Целіщева Олександра

Представниця Центру "Топ-кая".
Шарапов Аркадій

Шарапов Аркадій

Представник Євпаторійського центру регіонального розвитку.

Запоріжжя

Артюшенко Ігор

Артюшенко Ігор

координатор

Голова ЗОГМО "НЕБО".

Харьков Дмитро

Харьков Дмитро

координатор

Регіональний координатор громадської ініціативи "Оновлення країни".

Агєнтаєва Вікторія

Агєнтаєва Вікторія

Голова правління ЗММГО "СТЕП".

Волошин Ілля

Волошин Ілля

Голова регіонального осередку МГО "Сокіл".
Драган Наталія

Драган Наталія

Голова організації ЗОМГО "Творче об'єднання АРТельнатива".

Зайцев В'ячеслав

Зайцев В'ячеслав

Обласний координатор Конгресу Українців Канади
Кіров Артем

Кіров Артем

Член ради "Запорізька антикорупційна ліга".
Лебединський Вадим

Лебединський Вадим

Застпуник голови ЗОГМО "НЕБО".
Мороз Костянтин

Мороз Костянтин

Заступник голови ЗМА "Захистимо Хортицю".
Сидоров Юрій

Сидоров Юрій

Голова Запорізького осередку "Молодь Демократичного Альянсу".
Тимчук Галина

Тимчук Галина

Заступник голови Запорізького відділу Союзу Українок.

Харків

Григоренко Геннадій

Григоренко Геннадій

Генеральний директор ТОВ "Політична книга".
Гуцол Людмила

Гуцол Людмила

Директор "Харківського благодійного фонду".
Кваша Анатолій

Кваша Анатолій

Голова громадської організації "Наш Дім Чугуїв".
Колесник Віталій

Колесник Віталій

Адміністратор Ініціативно-правозахисної групи.
Костецький Артем

Костецький Артем

Член громадської організації "Добра Воля".
Кшіль Віктор

Кшіль Віктор

Голова громадської організації "Альтернатива".
Малишева Дарія

Малишева Дарія

Прес-секретар в обласному осередку ВМГО "Демократичний альянс".
Сулима Юрій

Сулима Юрій

Член правління обласного осередку "ФРІ", член ХОМГО Платформа ОST.
Фастівець Тарас

Фастівець Тарас

Голова організаційної ради ГО "Поступ".

Херсон

Гандзюк Катерина

Гандзюк Катерина

координатор

Керівник департаменту дистанційного навчання Центру політичних студій та аналітики.
Максим Єлігулашвілі

Максим Єлігулашвілі

координатор

Голова Молодіжного центру регіонального розвитку.
Бєлий Дементій

Бєлий Дементій

Голова херсонського обласного осередку Комітету Виборців України.
Грець Валерій

Грець Валерій

Активіст з Скадовська.
Жукова	 Ольга

Жукова Ольга

Голова Молодіжної громадської організзації "Нова генерація".

Ігор Трубаєв

Ігор Трубаєв

Журналіст видання "Херсонський кур'єр".
Кравець Наталя

Кравець Наталя

Керівник організації "Ліга ділових та професійних жінок".
Мошнягул	 Олександр

Мошнягул Олександр

Директор Причерноморського центру політичних і соціальних досліждень.
Нікітенко Сергій

Нікітенко Сергій

Доцент кафедри Херсонської філії Європейського університету, краєзнавець.
Скляренко 	 Тетяна

Скляренко Тетяна

Викладач МАУП.
Стоцький	 Анатолій

Стоцький Анатолій

Заступние голови Фундації сприяння громадянської активності.

Трошин Станіслав

Трошин Станіслав

Депутат міської ради, голова регіонального осередку ФІІД.

Чермошенцева Наталя

Чермошенцева Наталя

Координаторка Таврійського центру соціальних досліджень, МО "Нова генерація".

Шульга  Костянтин

Шульга Костянтин

Директор Херсонського відділення Асоціації міжнародного співробітництва Атлантична Рада України.

Одеса

Еклема Андрій

Еклема Андрій

координатор

Славський  Олександр

Славський Олександр

координатор

Юрист, активіст Холодноярської Ініцативи.

Бойко Анатолій

Бойко Анатолій

Голова обласного осередку Комітету Виборців України.
Гречаний	 Костянтин

Гречаний Костянтин

Кореспондент телекомпанії Real Estate TV.
Грузова Віра

Грузова Віра

Член обласного осередоку ВМГО "Молодь демократичного альянсу".
Губський Олексій

Губський Олексій

Член громадської організації "Чорноморське Гайдамацьке З'єднання".
Поліщук	 Вадим

Поліщук Вадим

Голова обласної організації партії "Реформи і порядок".
Філімонов Кирило

Філімонов Кирило

Голова обласного осередку ВМГО "Молодь демократичного альянсу".

Вінниця

Маліновський Віктор

Маліновський Віктор

координатор

Почесний голова Незалежної профспілки «Голос народу».

Бардин Михайло

Бардин Михайло

Подільскій центр прав людини.
Бойко Петро

Бойко Петро

Президент Асоціації ветеранів силових структур України.
Бондар Михайло

Бондар Михайло

Голова обласного осередку ОУН.
Воловодюк Володимир

Воловодюк Володимир

Отаман козацького товариства "Вінницький козацький полк ім.Івана Богуна".
Долінський Олег

Долінський Олег

Голова Ради ВГО "Правозахист", член партії "Об'єднані ліві і селяни".
Марчук Ігор

Марчук Ігор

Голова громадської організації "ВКУПі".
Мислінський Андрій

Мислінський Андрій

Заступник голови обласного осередку "Комітету Виборців України".
Пушилин Валерій

Пушилин Валерій

Президент Фонду сприяння розвитку міжнародної співпраці та захисту прав та свобод громадян.
Римкевич Наталія

Римкевич Наталія

Громадська організація "Багатодітні сім'і Вінниччини".
Суліма Аліна

Суліма Аліна

Юрисконсульт в обласному осередку Всеукраїнської незалежної профспілки "Трудящі".
Францужан Володимир

Францужан Володимир

Голова Вінницької обласної спілки бездомних військових запасу.
Шеванюк Олена

Шеванюк Олена

Юрисконсульт в громадській організації Рух "Прокуратура Вінниччини без корупції".

Чернігів

Пущенко Павло

Пущенко Павло

координатор

Голова Чернігівського освітнього центру «Ініціатива».

Бойко Тетяна

Бойко Тетяна

 

Співвласник експертного клубу «Чиста політика», голова чернігівського осередку ГО «Міжнародний інститут гуманітарних технологій».

Громова Тетяна

Громова Тетяна

Чернігівська міська громадська організація "Молодь XXI ст".
Корявець Максим

Корявець Максим

Менеджер поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень.
Машир Олександр

Машир Олександр

Голова Чернігівського міського громадського об’єднання «СІВЕРЯНИ».

Підгорний Олександр

Підгорний Олександр

Чернігівська громадська організація Центр «Доброчин».
Рись Олександр

Рись Олександр

Голова Чернігівського представництва Спілки молодих політологів України (Громадська ініціатива Клуб молодого політолога).
Шелковий Артем

Шелковий Артем

Менеджер по зв'язкам з громадськістю в чернігівській молодіжній громадській організації “Молодь — XXI століття”.
Шешеня Альона

Шешеня Альона

Чернігівська міська громадська організація М'АРТ, голова правління ММГО "Маю право".

Хмельницький

Черненко Олег

Черненко Олег

координатор

Регіональний представник Центру політичних студій та аналітики.
Баєва Тетяна

Баєва Тетяна

Голова правління громадської організації Подільський центр "Гендерна рада".
Вичавка	 Анатолій

Вичавка Анатолій

Голова Профспілки студентів Хмельницького Національного Університету.
Волосюк Володимир

Волосюк Володимир

Журналіст газети "Голос Громади", адвокат в ТОВ "Захист".
Гандзюк Василь

Гандзюк Василь

Голова Дунаєвецької районної громадської організації "Контроль Громади".
Гринчук Василь

Гринчук Василь

Голова ради ХМВ ВГО "Громадський контроль".
Копецький Валентин

Копецький Валентин

Член правління обласного осередку ВМГО "Демократичний Альянс".
Кушнір	 Степан

Кушнір Степан

Президент ОСС університету "України".
Майданюк Олег

Майданюк Олег

Голова громадської організації "Молодий рух Хмельниччини".
Мартинович Наталя

Мартинович Наталя

Попелюшко Олена

Попелюшко Олена

Голова секретаріату обласного осередку ВМГО "Демократичний Альянс".
Прудивус	 Дмитро

Прудивус Дмитро

Прес-секретар обласного осередку ВМГО "Демократичний Альянс".

Хушнір Михайло

Хушнір Михайло

Голова громадської організації "Захист виробничих і майнових прав власників землі".

Тернопіль

Лотоцький Юрій

Лотоцький Юрій

координатор

Член громадсько-політичного об’єднання «Українська справа».

Вівсяна		 Ірина

Вівсяна Ірина

Член правління ТОО ВМГО "Молодіжний націоналістичний конгрес".
Вовк	 Віталій

Вовк Віталій

Голова ТОО "Молодіжний націоналістичний конгрес".

Герасимчук	 Юлія

Герасимчук Юлія

Заступник голови обласного осередку "Українська народна молодь".
Ергешов	 Рустам

Ергешов Рустам

Голова ТММГО "Файне місто".
Жаборт 	 Анатолій

Жаборт Анатолій

Юрист в ТОО "Союз юристів України".
Ковалик	 Іван

Ковалик Іван

Член ЦП ТОО "Молодіжний націоналістичний конгрес".
Процик	 Ігор

Процик Ігор

Керівник регіонального представництва ГО "Центр політичних студій та аналітики"
Ханас	 Василь

Ханас Василь

Консультант з нових медіа, адміністратор сайту deputat.te.ua, член ГО "Файне місто", ГО "Адаптаційний чоловічий центр", ГО "Нівроку".

Луцьк

Верзун Петро

Верзун Петро

координатор

Голова "Фонду місцевого розвитку"

Бузулук  Ольга

Бузулук Ольга

Менеджер зв'язків з громадськістю обласного осередку «Фонду місцевого розвитку», координатор у Волинській області ГО «Центр політичних студійта аналітики».
Гоцалюк Петро

Гоцалюк Петро

Проректор Волинського інституту економіки і менеджменту, керівник екологічних програм ГО «Інститут Розвитку міста».
Мартинюк Олександр

Мартинюк Олександр

Президент ГО Консорціум Інтелектуального Сервісу «Леон-Аналітік», голова обласного осередку «Реформи і Порядок».
Наход Михайло

Наход Михайло

Голова ЛМГО «Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу».

Павлюк Володимир

Павлюк Володимир

Помічник-консультант народного депутата, експерт ЛМГО «Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу».
Шиба Богдан

Шиба Богдан

Депутат Луцької міської ради, член ГО "Лучани".

Рівне

Пасочник	 Юрій

Пасочник Юрій

координатор

Керівник проектів та програм з розвитку місцевого самоврядування РОГО "Комітету Виборців України".

Примак Віталій

Примак Віталій

координатор

Голова обласного осередку МГО "Фундація Регіональних Ініціатив".

Сидорець Олексій

Сидорець Олексій

координатор

Голова правління обласного осередку ВМГО "Фундація регіональних ініціатив".

Беседюк Костянтин

Беседюк Костянтин

Голова РОО "Християнсько-демократичний союз молоді".
Бобровська Соломія

Бобровська Соломія

Активіст.

Горецький Олексій

Горецький Олексій

Член "Комітету Виборців України".
Зиль Володимир

Зиль Володимир

Координатор в обласному осередку Центру політичних студій та аналітики.

Клінчук Святослав

Клінчук Святослав

Голова РМО.
Нестерчук Володимир

Нестерчук Володимир

Кошовий атаман обласного товариства козаків "Рівненьський Ріг Війська Запорізького".
Шминдрук Ігор

Шминдрук Ігор

Заступник голови громадської організації "Пост громадянського контролю".
Штрухецький Сергій

Штрухецький Сергій

Голова рівненьської незалежної медіа-профспілки.

Івано-Франківськ

Світлик   Віталій

Світлик Віталій

координатор

Директор ГО «Центр політичний студій та аналітики» в Івано-франківській області.

Случик  Тарас

Случик Тарас

координатор

Координатор програм експертної мережі Аналізу державної політики.

Гандзюк Мар'ян

Гандзюк Мар'ян

Заступник голови громадської організації "Молодіжна ініціатива".
Дебенко Ігор

Дебенко Ігор

Політолог в Центрі політичного консалтингу.
Домарчук Василь

Домарчук Василь

Заступник голови обласної організації "Студентська спілка".

Лисюк Юрій

Лисюк Юрій

Голова обласного осередку "Комітету Виборців України".
Лялик Тарас

Лялик Тарас

Керівник, голова ради ГО "Карпатський медіа-центр "Відкритий простір".
Малий Тарас

Малий Тарас

Голова Івано-Франківського обласного осередку ВМГО "Фундація регіональних ініціатив".
Олійник Володимир

Олійник Володимир

Голова громадської організації "Школа лідерів".
Печарський Артем

Печарський Артем

Член Експертної мережи аналізу державної політики.
Романенчук Оксана

Романенчук Оксана

Журналіст.

Салига Роксолана

Салига Роксолана

Заступник голови громадської організації "Школа лідерів", член "Молодіжної ініціативи".
Сем'янів Наталія

Сем'янів Наталія

Голова ГР "Молодь за зміни".
Стасинець Юрій

Стасинець Юрій

Голова ГО "Івано-Франківська громадська обласна рада".

Ткач Ігор

Ткач Ігор

Журналіст газети "Вікна".

Чернівці

Боднараш Георгій

Боднараш Георгій

координатор

Секретар Політологічного наукового товариства "Аналітик".

Міський Вадим

Міський Вадим

координатор

Член Всеукраїнскього секретаріату, член правління чернівецького обласного осередку ВМГО "Молодь ДемАльянсу".

Шморгун  Міша

Шморгун Міша

координатор

Координатор СММГО "МіСто" (м.Сторожинець).

Бабюк Ігор

Бабюк Ігор

Менеджер проектів чернівецького осоредку "Комітету Виборців України", директор Буковинського центру виборчих технологій.

Борисова Наталія

Борисова Наталія

Боярчук Ольга

Боярчук Ольга

Задорожняк Юлія

Задорожняк Юлія

Круглашова Вероніка

Круглашова Вероніка

Круглашова Наталі

Круглашова Наталі

Голова чернівецької обласної організація Асоціація "Спільний простір".
Пансик Максим

Пансик Максим

Шарлай Віталій

Шарлай Віталій

Львів

Грибовський Роман

Грибовський Роман

координатор

Голова громадської організації "Молодь за зміни".

Дащаківська Оксана

Дащаківська Оксана

координатор

Голова обласного осередку КВУ.

Козакевич Олег

Козакевич Олег

координатор

Заступник голови львівського осередку Центру політичних студій та аналітики.
Лопата Мар'ян

Лопата Мар'ян

координатор

Член ГО "Центр політичних консультацій та управління".

Мацех Олег

Мацех Олег

координатор

Голова ради "Громадська Позиція", координатор "Громадського Форуму Львова".
Стахів Остап

Стахів Остап

координатор

Голова проводу громадської організації "Ідея Нації".

Ангел Григорій

Ангел Григорій

Заступник голови правління в громадській організації "Народний антикорупційний нагляд".
Артур Мачеус

Артур Мачеус

Член Національного Фронту.
Баранецький Тарас

Баранецький Тарас

Заступник голови львівського обласного осередку ГО "Батьківщина молода".
Гаврилюк Оксана

Гаврилюк Оксана

Член громадської організації "Громадянська позиція".
Гладун Зіновій

Гладун Зіновій

Член ПП "Громадянська позиція".
Голб'як Тарас

Голб'як Тарас

Член ВМГО "Молода Батьківщина".

Демчина Андрій

Демчина Андрій

Член громадської організації "Молодь за Зміни".
Дубас Андрій

Дубас Андрій

Член ГО "Українська справа".
Ілик Віталій

Ілик Віталій

Координатор громадянської Асамблея Львівщини.
Ковалишин Костянтин

Ковалишин Костянтин

Член ПП "Громадянська позиція".

Крижанівський Володимир

Крижанівський Володимир

Заступник директора громадської організації "Західноукраїнська агенція регіонального розвитку".

Кужній Юрій

Кужній Юрій

Заступник голови сихівської районної організації "Батьківщина молода".

Кузенко Оксана

Кузенко Оксана

Керівник інформаційно-аналітичного відділу львівського осередку "Комітету Виборців України".
Лопата Остап

Лопата Остап

Член ГО "Молодіжний клуб соціологічних дискусій".

Меаковський Андрій

Меаковський Андрій

Папірник Ганна

Папірник Ганна

Голова обласного осередку всеукраїнської громадської організації "Жіночий вибір".
Перцович Олександра

Перцович Олександра

Член ради громадської організації "Молодь за зміни".

Сітарський Олег

Сітарський Олег

Виконавчий директор громадської організації "Західноукраїнський центр політичних досліджень".
Сусь Олег

Сусь Олег

Член правління львівського осередку молодіжної організації "Батьківщина молода".
Ткаченко Юрій

Ткаченко Юрій

Голова регіонального осередку ПП "Україна Майбутнього".
Шеремета Святослав

Шеремета Святослав

Голова ради громадської організації "БРАМА".
Ющик Андрій

Ющик Андрій

Член спостережної ради "Західноукраїнської агенції регіонального розвитку".

Ужгород

Феськов Володимир

Феськов Володимир

координатор

Співкоординатор Закарпатського "Громадського центру".
Берец Іван

Берец Іван

Голова обласної організації ЗООП "Реформи і порядок".
Волошин Валентин

Волошин Валентин

Член Громадської ради при ОДА.
Гирявець Мирон

Гирявець Мирон

голова Незалежної профспілки фермерів та приватних землевласників, член ЗОГО "Громадський контроль".
Гулан Ярослав

Гулан Ярослав

Журналіст інтернет-видання "Час Закарпаття".
Дуб Юлія

Дуб Юлія

Голова громадської ініціативи "Врятуймо старий Ужгород".
Сарканич Роман

Сарканич Роман

Донецьк

Краснопьоров Валентин

Краснопьоров Валентин

координатор

Гармаш Сергій

Гармаш Сергій

Головний редактор інтернет-видання "ОстроВ".

Губакін Валерій

Губакін Валерій

Голова зовнішніх зв'язків в Молодіжній Дипломатичній Ініціативі.
Жемчужникова Катерина

Жемчужникова Катерина

Журналіст донецького прес-клубу.

Котляров Олександр

Котляров Олександр

Заступник голови донецької крайової організації ВГО «Молодий Народний Рух».

Островський Павло

Островський Павло

Кореспондент інтернет-видання "Новости Донбасса".

Ткаченко Сергій

Ткаченко Сергій

Голова правління донецького обласного осередку "Комітету виборців України".

Київська область

Неділько Сергій

Неділько Сергій

координатор

Член громадського руху "Українська справа".

Бартків Ігор

Бартків Ігор

Член громадської організації "Правиця".
Кисіль Сергій

Кисіль Сергій

Учасник Холодноярської ініціативи.

Кравець Юрій

Кравець Юрій

Член правозахисної групи "Варта".
Лисенко Іван

Лисенко Іван

Член громадської організації "Правиця".

Ляхович Григорій

Ляхович Григорій

Громадський діяч.
Марчук	 Роман

Марчук Роман

Член громадського руху "Українська справа".
Місюра Олександр

Місюра Олександр

Блок соціального партнерства "Порядок і Достаток", ВГО "КУПР".
Мозоль	 Олег

Мозоль Олег

Громадський активіст.
Найда	 Ігор

Найда Ігор

Член громадського об'єднання "Демократична Київщина".
Орловський Олександр

Орловський Олександр

Член правозахисної групи "Варта".

Покляцький Олег

Покляцький Олег

Академія культурної спадщіни Українського козацтва.

Поліщук	 Василь

Поліщук Василь

Профспілка "Совки".
Фомицька Ірина

Фомицька Ірина

Журналіст.
Чернов	 Сергій

Чернов Сергій

Благодійний фонд "Іоана Предтечі".

Горлівка

Тимченко Аліна

Тимченко Аліна

координатор

Журналіст інтернет-видання gorlovka-info.com.ua.

Гордієнко Ганна

Гордієнко Ганна

Губе  Геннадій

Губе Геннадій

Шаталкіна Ганна

Шаталкіна Ганна

Новомосковськ

Глущенко Дмитро

Глущенко Дмитро

координатор

Гребенкін Валерій

Гребенкін Валерій

Загоруйко Олександр

Загоруйко Олександр

Корелий Дмитро

Корелий Дмитро

Харківських Тамара

Харківських Тамара

Кривий Ріг

Коробко Микола

Коробко Микола

Голова Криворізької міської правозахисної організації.

Кривда Валентина

Кривда Валентина

Секретар Криворізької міської правозахисної організації.

Чижиков Олександр

Чижиков Олександр

Заступник голови Криворізької організації «Рух добровольців «Простір свободи».